Отмена обязательной уплаты ЕСВ

На сайте Президента Украины зарегистрирована петиция об отмене обязательно уплаты ЕСВ.

СКАСУВАННЯ ОБОВ”ЯЗКОВОЇ СПЛАТИ ЄСВ встановленого з 01.01.2017 р. для ФОП та осіб, що здійснюють незалежну професійну діяльність, в разі відсутності у таких осіб доходів.

№22/032225-еп

СКАСУВАННЯ ОБОВ”ЯЗКОВОЇ СПЛАТИ ЄСВ встановленого з 01.01.2017 р. для ФОП та осіб, що здійснюють незалежну професійну діяльність, в разі відсутності у таких осіб доходів.

Автор (ініціатор): Косинська Людмила Вікторівна
Дата оприлюднення: 30 грудня 2016

Президент України підписав законопроект №5130, яким передбачена з 01.01.2017 року сплата єдиного соціального внеску в сумі 704 грн. щомісяця (при збільшенні мінімалки сума буде збільшуватися), фізичними особами-підприємцями в т.ч. самозайнятими особами, що здійснюють незалежну професійну діяльність. Законом чітко передбачено, що від сплати не звільняються вищезазначені особи у разі відсутності у них доходу. Вважаю, що такі законодавчо встановлені норми, порушують права громадян. Так, особа може по тим, чи іншим причинам заробити в місяць 1000 грн., при цьому слатити ЄСВ необхідно 704 грн. Не заробиш нічого – 704 грн. Є певні види робіт, в т.ч. сезонні, які не дають постійного заробітку. А отже в ті місяці, коли не працюєш маєш сплачувати 22% від мінімалки. Окремо варто звернути увагу на самозайнятих осіб, що здійснюють незалежну професійну діяльність. Адже буде така особа мати ту чи іншу роботу не завжди повязано з її можливостями. Така особа, наприклад, як арбітражний керуючий, може рік чекати на ухвалу про призначення її у справу, адже таке призначення наразі відбувається автоматизованою системою суду. Крім того, є безліч справ про банкрутсво в яких арбітражний керуючий взагалі залишається без заробітної плати, т.я. юридична особа – банкрут зовсім порожня. А ЄСВ – сплати. Це вже навіть не благодійництво, а банкрутство самого арбітражного керуючого. ПРОПОНУЮ СКАСУВАТИ ПРИМУСОВУ СПЛАТУ ЄСВ, В РАЗІ ВІДСУТНОСТІ ДОХОДІВ У ФОП (крім спрощеної системи, так як там інші правила)ТА ОСІБ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ НЕЗАЛЕЖНУ ПРОФЕСІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ!

Для того, чтобы подписаться под петицией, нужно пройти регистрацию:

Реєстрація користувача

Для того, щоб своїм підписом підтримувати електронні петиції та створювати нові, Ви повинні підтвердити реєстрацію. Інструкція з підтвердження надіслана на вказану Вами під час реєстрації адресу електронної пошти.

Указываем e-mail и пароль, ждем письма на указанный ящик.

Получаем письмо с ссылкой для подтверждения:

Вітаємо!

Ви зареєструвалися на сервісі електронних петицій Офіційного інтернет-представництва Президента України.
Для активації Вашого облікового запису перейдіть за посиланням нижче чи скопіюйте його у адресний рядок браузера і натисніть Enter:
https://petition.president.gov.ua/registration/confirm/….

З повагою
Адміністрація сервісу електронних петицій Офіційного інтернет-представництва Президента України

Переходим по ссылке и подтверждаем личность одним из вариантов:

Перевірка даних

Шановні користувачі, у зв’язку з неодноразовими спробами технічного втручання в роботу сайту електронних петицій ми ввели сервіси додаткової верифікації (перевірки прізвища, ім’я та по батькові) користувачів: За допомогою Bank ID, За допомогою ЕЦП, За допомогою Податкового номера.

Подтверждение авторизации:
Завершення перевірки даних

Ви успішно завершили процедуру реєстрації на сервісі електронних петицій Президенту України. Тепер Ви можете підтримувати своїм підписом електронні петиції та створювати нові.

Все, теперь вы авторизованы на сайте, переходим к петиции и справа жмем кнопочку “ПІДПИСАТИСЯ”.

Но у меня, почему-то, выдает ошибку при попытке оставить голос:

Виникла помилка!

Спробуйте ще раз пізніше!

Попробуем позже, т.к. нужно 25000 голосов, а пока всего 1671.

И еще интересная ссылочка: А президент не хочет поинтересоваться, с чего мне платить налог, если у меня нет доходов? – предприниматель

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*